Zagreb-Samobor 30.05.2008.

Njivice - Malinska 25.-27.07.2008.

Maslenica 21.08.2008.

Pula - Poreč 30.08.2008.

Njivice 21.09.2008.

Novigrad-Limski kanal 12.10.2008.

Fužine-Crikvenica 19.10.2008.

Plitvička Jezera 26.10.2008.

Pag 02.11.2008.

U konobi 08.11.2008.

Trst 09.11.2008.

Portorož-Piran-Izola-Koper 16.11.2008.

Predjamski Grad 23.11.2008.

Novi Vinodolski 07.12.2008.

Rabac 13.12.2008.

Slava 18.12.2008.

Rabac 21.12.2008.

Gračišće-Hum-Svetvinčenat 28.12.2008.

Nova godina 31.12.2008.

Crikvenica i Rijeka 04.01.2009.

Verona Bike Expo 18.01.2009.

Rođendan od Ines 23.1.2009.

Slikanje društva 15.02.2009.

young-4ever&STRIJELE - Rab 08.03.2009.

Grožnjan, Oprtalj, Zrenj i Kotli 15.03.2009.

Pazin-Motovun 22.03.2009.

Roštilj u Njivicama 05.04.2009.

Lošinj 18.-19.04.2009.

Darivanje krvi 22.04.2009.

Karlovac 26.04.2009.

Law Riders - Novi Vinodolski 02.05.2009.

Umag - MK Staari Rokeri 8. 08.-10.05.2009.

Nova Vas - MK Highlanders 16.05.2009.

Ljubljana 17.05.2009.

Malinska - MK Griffons 23.05.2009.

Osnivačka skupština Young-4ever 24.05.2009.

Poreč 11.06.2009.

Frogstock 11.07.2009.

European bike week Faakersee 08.-13.09.2009.

OSTALO

 

 

About-Us :: Members :: Information :: Gallery :: Member Gallery :: Guest Book :: Contact :: Forum :: Web Mail